Apríl



POČASIE

Bratstvo Božského Srdca Ježišovho

Borovce – Kostol sv. Vavrinca, diakona

V Kostole sv. Vavrinca bude dávať na úmysel sv. omše
"za živých a zosnulých členov Bratstva Božského Srdca Ježišovho"
každý rok z pokolenia na pokolenie tá istá rodina v danom mesiaci.

MESIAC RODINA
Január Magdaléna Dadíková
Február Ľudmila Čenščáková
Marec Silvia Orságová
Apríl Magdaléna Belicová
Máj Anna Zelenayová
Jún Anna Blahovcová
Júl Jozefína Otajovičová
August Anna Vardžáková
September Terézia Ondreičková
Október Emília Macová
November Ľudmila Vargová
December Jozef Tvaroška

Srdce Ježišovo, slasť všetkých svätých, zmiluj sa nad nami!


Deviatnik k úcte Božského Srdca Ježišovho

Borovce – Kostol sv. Vavrinca, diakona
* * * * *

Ctitelia Božského Srdca Ježišovho sa modlia na pokračovanie deviatnik k úcte Božského Srdca Ježišovho v tomto poradí.

MENO DÁTUM
01.     A. Dubovská 01. 01. – 09. 01.
02.     A. Tupová 10. 01. – 18. 01.
03.     M. Tomová 19. 01. – 27. 01.
04.     M. Belicová 28. 01. - 05. 02.
05.     Ľ. Čenščáková 06. 02. – 14. 02.
06.     Vargová 15. 02. – 23. 02.
07.     Štefaniaková 24. 02. – 03. 03.
08.     M. Dadíková 04. 03. – 12. 03.
09.     R. Ruľáková 13. 03. – 21. 03.
10.     Mrázová 22. 03. – 30. 03.
11.     Urbanovská 31. 03. – 08. 04.
12.     L. Funketová 09. 04.– 17. 04.
13.     Vardžáková 18. 04. – 26. 04.
14.     Blahovcová 27. 04. – 05. 05.
15.     Lopatková 06. 05. – 14. 05.
16.     J. Tvaroška 15. 05. – 23. 05.
17.     Anna Šimončíková 24. 05. – 01. 06.
18.     A. Pekarovičová 02. 06. – 10. 06.
19.     E. Tvarošková 11. 06. – 19. 06.
20.     M. Hluzinová 20. 06. – 28. 06.
21.     K. Mondoková 29. 06. – 07. 07.
22.     T. Ondreičková 08. 07. – 16. 07.
23.     J. Ondreičková 17. 07. – 25. 07.
24.     A. Ondreičková 26. 07. – 03. 08.
25.     A. Potroková 04. 08. – 12. 08.
26.     S. Orságová 13. 08. – 21. 08.
27.     M. Dadík 22. 08. – 30. 08.
28.     Ľ. Ruláková 31. 08. – 08. 09.
29.     Otajovičová 09. 09. – 17. 09.
30.     Adamčíková 18. 09. – 26. 09.
31.     Bučková 27. 09. – 05. 10.
32.     M. Skaličanová 06. 10. – 14. 10.
33.     E. Palkechová 15. 10. – 23. 10.
34.     M. Železníková 24. 10. – 01. 11.
35.     Michalčeková 02. 11. – 10. 11.
36.     M. Pekarovičová 11. 11. – 19. 11.
37.     Ľ. Železníková 20. 11. – 28. 11.
38.     Antónia Šimončíková 29. 11. – 07. 12.
39.     M. Kertisová 08. 12. – 16. 12.
40.     M. Vardžáková 17. 12. – 25. 12.
41.     Koišová 26. 12. – 03. 01.