CD speváckej skupiny „St. Stephen’s Band“

Tretie CD speváckej skupiny „St. Stephen’s Band“, pôsobiacej pri Kostole sv. Štefana v Trebaticiach nesie názov „Kristus žije v nás“. Hudobný nosič obsahuje nové skladby, ktoré potešia nejedného poslucháča a prispejú k duchovnému povzneseniu srdca aj v neľahkých chvíľach života. CD ponúkame ako dar za dobrovoľný príspevok, ktorý je určený na potreby farnosti (min. 7 €). Prajeme Vám príjemný hudobný a duchovný zážitok.

Nie som robot:

Vianočné CD speváckej skupiny „St. Stephen’s Band“

Nové CD speváckej skupiny „St. Stephen’s Band“, nesie názov „Vianočný čas“. Piesne sú tematicky zamerané na sviatky Narodenia Pána, pričom dve piesne sú venované deťom o ich obľúbenom biskupovi sv. Mikulášovi a posledná pieseň je bonusom na pamiatku tým, ktorí nás už predišli do večnosti. Aj cez tieto naše piesne chceme do Vašich domácností priniesť pokoj a radosť, ktoré prináša Božské Dieťa narodené v jasličkách. Nové CD ponúkame ako dar za dobrovoľný príspevok (min. 7 €), ktorý je určený na potreby farnosti. Prajeme Vám príjemný hudobný a duchovný zážitok.

Nie som robot:

CD speváckej skupiny „St. Stephen’s Band“

Nové CD speváckej skupiny „St. Stephen’s Band“, pôsobiacej pri Kostole sv. Štefana v Trebaticiach nesie názov „Všetko je dar“, a ako sám názov hovorí je darom pre všetkých, ktorí prispejú na stavbu novej fary (min. príspevok je 7 €). Hudobný nosič obsahuje výber z ich tvorby. Prajeme Vám príjemný hudobný a duchovný zážitok.

DVD   Život a smrť  ŠTEFANA POLÁKA

Toto DVD je venované spomienke kňaza Štefana Poláka, ktorý bol umučený v Borovciach v noci zo 7. na 8. októbra 1987.
Jeho kúpou podporíte výstavbu novej fary v Borovciach.
Cena je 10 Eur + poštovné.

Počet DVD: